NË MES TË KONCERTIT/ Noyzi thumbon Luanën: M’i bëj të fala… (VIDEO+FOTO) – AlpeGossip
NË MES TË KONCERTIT/ Noyzi thumbon Luanën: M’i bëj të fala…  (VIDEO+FOTO)

NË MES TË KONCERTIT/ Noyzi thumbon Luanën: M’i bëj të fala… (VIDEO+FOTO)

Reperi Noizy dhe moderatorja e njohur Luana Vjollca kanë qenë së bashku në Gjakovë ku dhe kanë performuar në të njëjtën skenë. Fansat i kanë pritur mirë dhe me shumë duartrokitje të dy, mirëpo Noizy nuk ka ngurruar që t’i hedh një thumb Luanës për kunatin e saj, Getoarin.

Siç dihet marrëdhëniet mes Noizyt dhe Getit gjithmonë kanë qenë të tensionuara dhe ndonëse ata në intervista të ndryshme kanë treguar se disset i kanë lënë pas, veprimi i Noizyt tregon të kundërtën.

Teksa ai ka nisur performancën e tij me këngën “Jena mbretër” në një moment thotë: “Bëji të fala kunatit “, duke ju drejtuar kështu Luanës.