I dërgon foto të “mikut”, vajza hakmerret keq ndaj shokut të klasës (FOTO) – AlpeGossip
I dërgon foto të “mikut”, vajza hakmerret keq ndaj shokut të klasës (FOTO)

I dërgon foto të “mikut”, vajza hakmerret keq ndaj shokut të klasës (FOTO)

Bisedat në rrjetet sociale janë kthyer në një format kryesorë të komunikimit dhe pikënisje për lidhje të gjata dashurie.
Por ky nuk ka qenë rasti i një te reje britanike, e cila filloi të shkëmbente disa mesazhe me një prej shokëve të gjimnazit.

Pas disa bisedash rreth njëri-tjetrit, gjatë të cilave i riu i rrëfeu se po studionte në universitet (për kriminologji), ai e pyeti nëse ishte e interesuar të dilte me të dhe të nisnin një lidhje dashurie.

Pasi ajo e refuzoi, djaloshi mendonte se ishte e përshtatshme t’i dërgonte asaj një foto të penisit të tij, për ta “bindur”.

Por jo, kjo nuk është e përshtatshme.

Kur vajza shprehu tronditje, ai vazhdoi të këmbëngulte se donte të dilnin, edhe pse vajza i tha nuk ishte e interesuar për të.

Pas një sërë insistimesh, britanikja duket se gjeti mënyrën më të mirë për t’u hakmarrë.

Vajza e gjeti gjyshen e tij në Facebook dhe i dërgoi të gjitha mesazhet, përfshirë edhe foton e organit të tij gjenital.