NA GËNJEU DERI SOT? Modelja e njohur heq paruken e zbulon flokët natyralë (FOTO) – AlpeGossip
NA GËNJEU DERI SOT? Modelja e njohur  heq paruken e zbulon flokët natyralë (FOTO)

NA GËNJEU DERI SOT? Modelja e njohur heq paruken e zbulon flokët natyralë (FOTO)

Naomi Campbell është një nga femrat më të lakmuara në botë, për shkak të bukurisë së saj. Por supermodelja na ka mbajtur një sekret deri tani.

Ylli i pasarelave është shfaqur gjithmonë me paruke por ka zbuluar për herë të parë flokët e saj natyralë.

Pas trajtimeve, flokët e saj filluan të bien dhe në disa pjesë të kokës është bërë tullace.

Ne jemi mësuar ta shohim 48-vjeçaren me flokë të gjata, të drejta e të forta. Ndërsa në Instagram, u shfaq me flokët me gërsheta ku duket shumë qartë dëmtimet e pësuara.