E BLEU ME PARATË E TITANIC/ Leonardo DiCaprio nxjerr në shitje rezidencën luksoze (FOTO) – AlpeGossip
E BLEU ME PARATË E TITANIC/ Leonardo DiCaprio nxjerr në shitje rezidencën luksoze (FOTO)

E BLEU ME PARATË E TITANIC/ Leonardo DiCaprio nxjerr në shitje rezidencën luksoze (FOTO)

Ai bleu rezidencën në vitin 1999, pasi fitoi miliona me rolin e tij të famshëm në Titanic.

Por Leonardo DiCaprio ka nxjerrë në shitje shtëpinë e tij në Los Angelos 19 vite më vonë dhe kërkon të marrë 692.000 dollarë fitime nga shitja.

Aktori vendosi në shitje rezidencën lukzose për 1.7 milion dollarë.

E ndërtuar në vitin 1931, ndërtesa ka katër dhoma gjumi dhe katër banjo, një ashensor, dyer franceze dhe të harkuara, si edhe oxhak.

Pjesa e jashtme e pronës është akoma më mbreslënëse me një pishinë të madhe dhe një oborr.