LAJM I MREKULLUESHËM/ Këngëtarja shqiptare shtatzënë për herë të parë pas 8 vitesh martesë – AlpeGossip
LAJM I MREKULLUESHËM/ Këngëtarja shqiptare shtatzënë për herë të parë pas 8 vitesh martesë

LAJM I MREKULLUESHËM/ Këngëtarja shqiptare shtatzënë për herë të parë pas 8 vitesh martesë

Nga këngëtarja shumë e dashur për publikun e cila ka sjellë disa hite në tregun muzikor shqiptar, Yllka Kuqi vjen një lajm i ëmbël.

Sipas gazetës “Telegraf” këngëtarja është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Në fotot e fundit të publikuara në Instagram, Yllka është shfaqur me veshje të gjera për të mbuluar barkun.

Këngëtarja është e martuar që prej vitit 2011 me muzikantin Astrit Pallaska.

Pritet që lajmin e ëmbël ta konfirmojë edhe vetë këngëtarja.