“KUSH E GJEN SA MUAJSHE JAM?” Olta Gixhari publikon FOTO me barkun e rrumbullakosur dhe duket aq bukur – AlpeGossip
“KUSH E GJEN SA MUAJSHE JAM?” Olta Gixhari publikon FOTO me barkun e rrumbullakosur dhe duket aq bukur

“KUSH E GJEN SA MUAJSHE JAM?” Olta Gixhari publikon FOTO me barkun e rrumbullakosur dhe duket aq bukur

Olta Gixhari është një nga aktoret më simpatike dhe më të dashura për publikun. Bukuroshja bjonde prej kohësh është në një pritje të ëmbël, dhe të gjithë mezi kanë pritur ta shohin me barkun e rrumbullakosur.

Ajo vetë u premtoi ndjekësve që shumë shpejt do e postonte një foto të tillë, dhe ja, pritjes i erdhi fundi.

E veshur me tuta sportive dhe një “gjysëm” bluze, pranë një peme që duket shekullore, Gixhari ka pozuar si një modele, teksa bie në sy barku i fryrë. “E gjeni dot në cilin muaj të shtatzënisë jam”, shkruan ajo krahas fotos.