“DIKUSH S’KA BUKË PËR TË NGRËNË, E DIKUSH HAPET BY**ËSH”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“DIKUSH S’KA BUKË PËR TË NGRËNË, E DIKUSH HAPET BY**ËSH”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

“DIKUSH S’KA BUKË PËR TË NGRËNË, E DIKUSH HAPET BY**ËSH”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka publikuar në profilin e saj në Instagram një nga datat që do të ketë koncert. Ndërkohë që ndjekësit përcjellin entuziasmin dhe e shprehin tek njër-tjetri, ka dhe nga ata që vënë re apo duan të thonë diçka disi jashtë të përgjithshmes. “Je plak shume oj Dafine” shkruan njëri prej ndjekësve, mos ndoshta ka dash t’i tregojë se nuk ka më moshë për koncerte?! Pasi Dafina e ndez çdo skenë ku ngjitet…

Nga ana tjeër kemi Oriola Marashin, modelja që i fikson të gjithë me linjat e saj trupore. Këtë ka bërë dhe së fudnmi me foton e saj super seksi, të cilën e ka shpërndarë në Instagram. Mnejëherë kanë vërshuar komentet, se si mudn të ketë kaq forma të lakuara dhe të jetë kaq perfekte, mirëpo ka dhe nga ata që e akuzojnë për fotoshop dhe madje me lezet. “Unë them t’i heqësh dhe brinjët fare s’ke ç’i do” i komenton njëri nga fansat.

Tayna, një nga reperet që është duke thyer rekorde jo vetëm brenda Shqipërisë. Në profilin e saj në Instagram ka postuar një foto ku ka pozuar midis dy makinave luksoze. Por ka nga ata që këtë postim ja kanë marrë në një tjetër kontekst dhe i kanë shprehur:” Prandaj eshte e bukur jeta dikush ska buke per te ngrene e diksuh hapet bythesh me makina”. Si për t’i thënë se po e bën të gjithë këtë qejf ndërkohë që të tjeret po vuajnë.

 

ALPEgossip.al