I LUMTUR SA MË S’KA/ Lyrical Son shfaqet pranë bashkëshortes (FOTO) – AlpeGossip
I LUMTUR SA MË S’KA/ Lyrical Son shfaqet pranë bashkëshortes (FOTO)

I LUMTUR SA MË S’KA/ Lyrical Son shfaqet pranë bashkëshortes (FOTO)

Reperi Lyrical Son prej vitesh është i martuar me Gresa Krasniqin.
Çifti janë ndër më të pëlqyerit  ku tashmë janë prindër të një vajze, të quajtur, Eva.

Meqë Festimi është tejet aktiv në rrjete sociale, ai shpesh ndan imazhe me ndjekësit pranë bashkëshortes siç është rasti në këtë të fundit.

Të lumtur sa më s’ka, Lyrical dhe Gresa shfaqen shumë simpatikë pranë njëri-tjetrit. “Qa jeni tu bo bre aty posht?”, shkruan ai.

Ndryshe, ata para pak javësh ishin në pushime në Sarandë pas një vere të ngarkuar të Festimit me projekte dhe koncerte anembanë trojeve shqiptare.