PAK DITË PARA DASMËS/ Ja ku kanë zgjedhur Marku dhe Rudina të arratisen (FOTOT) – AlpeGossip
PAK DITË PARA DASMËS/ Ja ku kanë zgjedhur Marku dhe Rudina të arratisen (FOTOT)

PAK DITË PARA DASMËS/ Ja ku kanë zgjedhur Marku dhe Rudina të arratisen (FOTOT)

Rudina Dembacajn shumë shpejt do e shohim nuse me fustan të bardhë. Artistja dhe Mark Frroku do kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë më 1 Tetor dhe kanë shpërndarë ftesat e dasmës.

Pak ditë para ditës së rëndësishme, çifti kanë udhëtuar drejt Milanos. Rudina ka publikuar në rrjete sociale foto nga ky udhëtim, ku shfaqet shumë e lumtur krah Markut.

Kujtojmë se dasma e tyre do të zhvillohet në orën 19:00, në Qendrën e Jezuiteve “Anton Luli”. Të ftuarit duhet të jenë të vaksinuar ose të tregojnë në hyrje test negativ Covid-19.