PAS 1 VITI BASHKË/ Bora Zemani dhe Donald Veshaj e bëjnë lidhjen serioze – AlpeGossip
PAS 1 VITI BASHKË/ Bora Zemani dhe Donald Veshaj e bëjnë lidhjen serioze

PAS 1 VITI BASHKË/ Bora Zemani dhe Donald Veshaj e bëjnë lidhjen serioze

Prej gati një viti Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar të showbizit. Ndonëse në fillim nuk e pranonin lidhjen, tanimë janë kapur shpeshherë bashkë dhe nuk i kursejnë më deklaratat.

Së fundmi Bora dhe Donaldi kanë marrë edhe hapin e madh pas një viti bashkë.

“Panorama plus” bën të ditur se çifti kanë nisur bashkëjetesën duke e bërë lidhjen e tyre edhe më serioze.

Kujtojmë që pak kohë më parë në një intervistë për revistën “Living”, Donaldi u pyet sesi Bora e bëri për vete dhe Donaldi u përgjigj me vetëm një fjalë: “Komunikimi”, duke treguar kështu se me Borën ka një komunikim të shkëlqyer.