“E VESHUR ME…”/ Vajza e ish-deputetes demokrate publikon fotot “provokuese” – AlpeGossip
“E VESHUR ME…”/ Vajza e ish-deputetes demokrate publikon fotot “provokuese”

“E VESHUR ME…”/ Vajza e ish-deputetes demokrate publikon fotot “provokuese”

Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ditën vijon të ‘trondisë’ rrjetin me postimet e saj që duhet thënë nuk janë të rralla ndërsa vazhdimisht tërheqin vëmendjen pasi janë mjaft provokative.Ada Deda është komentuar gjithnjë për format e saj seksi ku nuk kanë munguar komentet e shumta nga ndjekësit nëpër rrjetet sociale.

Shquhet për linjat e saj bombastike dhe nuk nguron që përmes fotove që publikon në rrjetet sociale ti tregojë.Më poshtë janë përzgjedhur disa nga fotot më ‘bombastike’ të Adës e cila është veshur me bikini.