“NJË PËRVOJË DRITHËRUESE”/ Arbana Osmani shkon në kampin e torturës, ndan pamjet e trishta – AlpeGossip
“NJË PËRVOJË DRITHËRUESE”/ Arbana Osmani shkon në kampin e torturës, ndan pamjet e trishta

“NJË PËRVOJË DRITHËRUESE”/ Arbana Osmani shkon në kampin e torturës, ndan pamjet e trishta

Arbana Osmani ndau sot me ndjekësit pamje nga kampi famëkeq i “Auschwitz”.

Moderatorja është prekur nga vizita që ka bërë dhe këtë e ka nënkuptuar me shkrimin krahahs fotos:” Një nga përvojat më drithëruese në jetë.”Ajo gjithashtu ka ndarë te tjera pamje nga brenda kampit që padyshim na drithëruan edhe ne.

Të shumta janë komentet që e përgëzojnë për guximin e saj. ALPEgossip.al