“Të ka ikur buza shtrembër”! Botoks apo photoshop në fytyrën e Elvana Gjatës? – AlpeGossip
“Të ka ikur buza shtrembër”! Botoks apo photoshop në fytyrën e Elvana Gjatës?

“Të ka ikur buza shtrembër”! Botoks apo photoshop në fytyrën e Elvana Gjatës?

Një foto e Elvana Gjatës në Instagram, ka ngjallur dyshime të fansat e saj, se këngëtarja mund të ketë bërë ndërhyrje estetike në fytyrë.

Jo se këto dyshime nuk kanë qenë të pranishme më parë, por një defekt goxha i dukshëm është vënë re në buzën e poshtme të saj, që nuk është e nevojshme të jesh profesionist për ta dalluar.

Ana e djathtë e buzës së këngëtares (majtas në foto) duket më poshtë se ana e djathtë. Këtë defekt që mund të jetë efekt edhe i një photoshop-i jo profesionist, e kanë vënë re fansat menjëherë dhe kanë plasur komentet: