U ZBULUA DHE SEKRETI! Pippa Middleton konfirmon shtatzëninë - AlpeGossip
U ZBULUA DHE SEKRETI! Pippa Middleton konfirmon shtatzëninë

U ZBULUA DHE SEKRETI! Pippa Middleton konfirmon shtatzëninë

Pippa Middleton ka konfirmuar se është në pritje të fëmijës së saj të parë me bashkëshortin James Matthews.

Motra e dukeshës së Kembrixhit lajmërpo lajmin në revistën Waitrose Weekend.

34-vjeçarja zbuloi se mbajtja e sekret e lajmit kishte qenë “i vështirë”.

Ajo zbuloi se në 3 mujorin e parë të shtatzanisë pa përjetuar shqetësime.

Në artikullin “Ushtrime gjatë shtatzënisë”, Middleton jep këshilla dhe sesi të vazhdoni palestrës gjatë kohës së jeni shtatzanë.

“Kam vënë re ndryshimin në trupit tim por përmes stërvitjes ndjej se po bëhet më i fortë,”-tha ajo, duke siguruar lexuesit se do ti mbajnë të azhornuar gjatë muajve të ardhshëm.

Middleton u martua me James në maj të vitit 2017.

Spekulimet që Middleton u kishte thënë miqve për shtatzëninë e saj filluan në prill, pak para se dukesha e Kembrixhit të lindte fëmijën e tretë, princin Louis.