Aktorja nxjerr gjoksin, fansat e kritikojnë: Sa të vogël e paske...(FOTO) - AlpeGossip
Aktorja nxjerr gjoksin, fansat e kritikojnë: Sa të vogël e paske…(FOTO)

Aktorja nxjerr gjoksin, fansat e kritikojnë: Sa të vogël e paske…(FOTO)

Nuk është hera e parë që e shohim “topless” në foto, por pozicioni në të cilin ka qëndruar aktorja e “O sa mirë” ka provokuar keqas fansat.

Linda Jarani postoi ditën e djeshme një foto, në të cilën mban të veshur vetëm një fund tyli të bardhë.

 

E ulur në gjunjë në këndin e bibliotekës (ndoshta në shtëpinë e saj), ajo mbulon gjintë me krahët.

Dhe ndjekësit e saj kanë nisur që të shprehen për mënyrën si e shohin këtë foto. Një prej tyre e cilëson si “Art të shfrenuar”, ndërsa një tjetër “Foto seksi”.

Por sot dy nga komentuesit kanë vënë në dukje asetet e aktores, pikërisht gjinjtë, duke komentuar madhësinë e tyre: “Cicat e vogla”.

Nëse mendonit se gjoksi i madh kishte dalë nga moda, duket se ka njerëz që vazhdojnë të paragjykojnë për numrin e reçipetave.