Bes Kallaku e talli para të gjithëve, Xhensila bën veprimin që nuk pritej! (FOTO) - AlpeGossip
Bes Kallaku e talli para të gjithëve, Xhensila bën veprimin që nuk pritej! (FOTO)

Bes Kallaku e talli para të gjithëve, Xhensila bën veprimin që nuk pritej! (FOTO)

Mend për herën tjetër!

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar, dashuria e të cilëve për pak javë pritet të bekohet me një fëmijë.

Duke qenë shumë aktivë në rrjetet sociale dhe në atë artistike në vend ata shpesh herë vendosen në qendër të vëmendjes. Bes Kallaku shquhet për postimet dhe komentet e tij pikante e një të tillë e bëri në një nga fotot e Xhensilës teksa shfaqej duke mbajtur me dorë.

“Hajde zbrit posht se kam 1 ore qe po te pres, leji fotot”, një koment mjaft qesharak, ashtu siç di Besi t’i bëjë. Megjithatë, pas pak orësh fotografia në të cilën Besi kishte komentuar, është fshirë nga Xhensila.

Arysen nuk e dimë të themi të drejtën!