Modelja shqiptarë i vë “flakën” karrierës! Shfaqet duke kërkuar lëmoshë në rrugët e Europës – AlpeGossip
Modelja shqiptarë i vë “flakën” karrierës! Shfaqet duke kërkuar lëmoshë në rrugët e Europës

Modelja shqiptarë i vë “flakën” karrierës! Shfaqet duke kërkuar lëmoshë në rrugët e Europës

Ksera Lala është një ndër modelet më të suksesshme në Shqipëri. Gjithashtu, tejet e talentuar në stilimin e linjës së saj së veshjeve.

Modelja ndodhet në Romë, për projektin e rradhës së bashku me fotografin Endrit Mërtiri si dhe ish-modelet e “Icon Agency” Oriola Marashi dhe Alesia Noka. Por duket se të ardhurat nuk i mjaftojnë modeles për të blerë në markën e saj të preferuar, teksa shfaqet në një foto ulur në derën e dyqanit “Dolce&Gabbana”, ku u kërkon ndihmë kalimtarëve.

“Më duhen para për D&G” – shkruan Lala në një çantë kartoni. Fotoja plot humor, është postuar nga fotografi Endrit Mërtiti, ka bër tag edhe stilistin Stefano Gabbana.