GATI PËR AVENRURA TË REJA/ Florian Agalliu nis pushimet me të voglën e tij (FOTO) – AlpeGossip
GATI PËR AVENRURA TË REJA/ Florian Agalliu nis pushimet me të voglën e tij (FOTO)

GATI PËR AVENRURA TË REJA/ Florian Agalliu nis pushimet me të voglën e tij (FOTO)

Moderatori i njohur, Florian Agalliu ka treguar gjithmonë me postime e ndryshme në ‘Instagram’ se gëzon një raport shumë të ngushtë me të voglën e tij, Mia, me të cilën ka ndarë video të ndryshme gjatë vetizolimit.

Së fundmi pas kësaj periudhe duket se Flori dhe Mia janë gati të nisin pushimet e verës dhe të shijojnë gjithçka në natyrë.
“E deklarojmë të hapur sezonin e aventurave”, ka shkruar Agalliu krah postimit të fundit ku shfaqet krah Mias.
Me siguri Flori do të ndajë të tjera momente nga udhëtimet me vogëlushen e tij, të cilat kanë gjithmonë diçka për të treguar.