“NJË KOPJE E MAMIT”/ Publikohen fotot e djalit të Adelina Tahirit – AlpeGossip
“NJË KOPJE E MAMIT”/ Publikohen fotot e djalit të Adelina Tahirit

“NJË KOPJE E MAMIT”/ Publikohen fotot e djalit të Adelina Tahirit

Adelina Tahiri ka mbi dy muaj që është bërë nënë dhe është treguar e rezervuar duke mos ia shfaqur fytyrën vogëlushit të saj .

Mirëpo mbrëmjen e djeshme këngëtarja na ka prezantuar për herë të parë me Jonin me një video të transmetuar gjatë “Xing me Ermalin”.

Vogëlushi i Adelinës dhe Serjozës shfaqet në një atmosferë festash, me kapele, teksa vështron nga aparati fotografik.

I vogli i ngjan shumë këngëtares dhe Adelina e vuri në dukje këtë duke thënë se është njësoj si ajo nga koka te këmbët.