”Ç’ËSHTË KJO E QESHME ME ZOR”/ Vajza e Blendi Fevziut i lë të atit komentin epik në foto – AlpeGossip
”Ç’ËSHTË KJO E QESHME ME ZOR”/ Vajza e Blendi Fevziut i lë të atit komentin epik në foto

”Ç’ËSHTË KJO E QESHME ME ZOR”/ Vajza e Blendi Fevziut i lë të atit komentin epik në foto

Dihet tashmë që moderatorit shumë të dashur për publikun, Blendi Fevziut i pëlqen shumë të udhëtojë e madje ka shkuar në vende që jo të gjithë i kanë vizituar si Kenia, Ruanda, Senegal e shumë të tjerë.

Një nga vendet më të veçanta që Blendi vizitoi këtë vit ishte Maçu Piçu, në të cilin shkoi me vajzën e madhe Mishelin.

Ndërsa ditët e fundit moderatori i kaloi në Londër nga ku postoi një foto që tërhoqi shumë vëmendjen. “Ç’është kjo e qeshme me zor”, i shkruan e bija, Blendit.

Blendi tani e ka lënë Londrën dhe është kthyer pasi siç ka lajmëruar edhe vetë, në 5 shtator nis sezoni i ri i “Opinion”.