Ish-banori i ‘Big brother’ fillon punë si ekspert në Bashkinë e Tiranës – AlpeGossip
Ish-banori i ‘Big brother’ fillon punë si ekspert në Bashkinë e Tiranës

Ish-banori i ‘Big brother’ fillon punë si ekspert në Bashkinë e Tiranës

Ish-banori i reality show-t të famshëm, “Big Brother”, Erion Zeqiraj e kemi parë deri më sot si moderator, por së fundmi ai ka nisur një detyrë të re.

 

Erioni ishte i ftuar sot në emisionin “Këndi i ekspertit-Administratori im” në Report TV ku foli në pozicionin e ekspertit të Bashkisë së Tiranës.

Ish-banori i “Big Brother” iu përgjigj pyetjeve dhe shqetësimeve të qytetarëve.

Erioni ka mbaruar shkollën për piskologji, pas “Big Brother”, ai u pa të prezantonte disa emisione në televizione të ndryshme në Vizion Plus, Radio Televizionin Shqiptar dhe Ora News.