DASHURIA me të vërtetë nuk njifka moshë! Këngëtari 72-vjeçar “kapet mat” me të dashurën 24-vjeçe – AlpeGossip
DASHURIA me të vërtetë nuk njifka moshë! Këngëtari 72-vjeçar “kapet mat” me të dashurën 24-vjeçe

DASHURIA me të vërtetë nuk njifka moshë! Këngëtari 72-vjeçar “kapet mat” me të dashurën 24-vjeçe

Siç duket, mosha nuk po e ndalon këngëtarin amerikan Don McLean të ketë sukses me femrat, e veçanërisht me ato më të rejat në moshë se ai.
Këngëtari është kapur mat sëfundmi me një prej modeleve të PlayBoy, Paris Dylan. Don është plotë 72-vjeç, ndërsa Paris 24. Ata janë në një marrëdhënie prej vitit të kaluar.

Të dy duket se nuk e kanë aspak problem të shfaqin atë që ndjejnë në publik, e madje, kanë qenë të ftuar edhe në emisionin e mëngjesit në BBC.

E reja, teksa ka publikuar një foto në Instragram, shkruan:

Don ishte në BBC Breakfast sot dhe i gjithë ekipi i produksionit nxitoi për të bërë foto me të. Kohë shumë e mirë në Manchester”.
Paris nuk e ka vrarë më mendjen për komentet e të tjerëve dhe ka nisur të postojë herë pas here foto nga jeta e të dyve. Ata kanë plotë 48 vite diferencë.