E kuqja tërbon dhe…/ Enca poston VIDEON që do ju shfrenoj imagjinatën – AlpeGossip
E kuqja tërbon dhe…/ Enca poston VIDEON që do ju shfrenoj imagjinatën

E kuqja tërbon dhe…/ Enca poston VIDEON që do ju shfrenoj imagjinatën

Enca Haxhia do ju djegë si zjarri me këtë video…
Këngëtarja Enca Haxhia ka ndarë në rrejtes sociale ku shfaqet e veshur me bikini të kuqe.

Ajo nuk mund të ishte më ‘hot’ se kaq, pasi qartë bien në sy dhe bombat e saj. Por me sa duket Enca i ka marrë mendjen dhe modelit të saj spanjoll, i cili se ka kursyer një koment plot dashuri.

Ndërkohë Enca ka lënë fansat në pritje pasi ende nuk ka publikuar këngën më të re ‘dua’ prej së cilës priten shumë surpriza.

The one & only 💃🏼

A post shared by ENCA (@enca) on