BËJNË PAQE? Kjo FOTO e Stresit me Ledrin i tregon të gjitha – AlpeGossip
BËJNË PAQE? Kjo FOTO e Stresit me Ledrin i tregon të gjitha

BËJNË PAQE? Kjo FOTO e Stresit me Ledrin i tregon të gjitha

Stresi mesa duket i ka dhënë fund konflikteve me Ledri Vulën, gjë të cilën na e ka treguar ditën e sotme me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Ai është shfaqur krah Ledrit, në prapaskenat e një koncerti. Ajo ç’ka na bëri të mendojmë se marrëdhëniet e tyre janë përmirësuar ndjeshëm, nuk ishte vetëm fotoja, por edhe përshkrimi që reperi i kishte bashkangjitur postimit.

“Ngjiren pas vetes, e tranojmë krejt qytetin, i madhi Ledri Vula”,- shkruan Stresi.

Konflikti mes tyre ka nisur vite më parë pasi Ledri u shkëput nga grupi i njohur Babastars.

Fotoja është shoqëruar me qindra komente dhe shumica e tyre përgëzojnë reperët që më në fund kanë gjetur gjuhën e përbashkët.