Momenti i sikletshëm: Elvana Gjata dhe e dashura e Florit, në të njëjtën festë (FOTO) – AlpeGossip
Momenti i sikletshëm: Elvana Gjata dhe e dashura e Florit, në të njëjtën festë (FOTO)

Momenti i sikletshëm: Elvana Gjata dhe e dashura e Florit, në të njëjtën festë (FOTO)

“Mirëserdhe në botën tonë Bella”! Kështu uruan disa nga emrat më të njohur të shoëbiz-it shqiptar, për ardhjen në jetë të vajzës së Valdrin Sahitit dhe Edita Ramadanit.

Bella lindi më 10 prill të këtij viti dhe prindërit e saj vendosën që të mblidhnin shoqërinë në oborrin e vilës së tyre, për të kërcyer, kënduar dhe për të pirë.

Mes tyre mund të dalloni Nora Istrefin, Elvana Gjatën, Julka Gramon me DJ Andi.

Por një nga detajet që ra në sy ishte prezenca e dy emrave të njohur të ekranit shqiptar, të cilat nuk kanë kontakte me njëra tjetrën, Elvana Gjata dhe Liberta Spahiu.