Venera dhe Lindi/ Ja si i zgjedhin pushimet me glob në dorë (FOTO) – AlpeGossip
Venera dhe Lindi/ Ja si i zgjedhin pushimet me glob në dorë (FOTO)

Venera dhe Lindi/ Ja si i zgjedhin pushimet me glob në dorë (FOTO)

Çifti simpatik i këngëtarëve Venera Lumani dhe Lindi Islami ende nuk kanë nisur pushimet, me siguri nga angazhimet që kanë pasur. Por ja, momenti për pushime ka mbërritur, vetëm se ata ende nuk kanë planifikuar asgjë.

Këtë dilemë duket se kanë teksa po kalojnë momente qetësie në shtëpinë e tyre. Lindi dhe Venera reflektojnë vetëm dashuri dhe pozitivitet në imazhet dhe videot që të dy ndajnë me fansat e tyre.

Këtë radhë ata kanë postuar momente teksa po zgjedhin vendin për të kaluar pushimet. E në fakt zgjedhja është shumë e pazakonshme, për t’ija lënë në dorë krejtësisht fatit, pa u kushtëzuar nga asgjë tjetër.

“Shqetësimi më i madh i jetës, lately!, Kur ende si ke planifikuar pushimet”, – shkruan Venera me humor, duke ndarë me fansat momente nga jeta e saj.