“Ha plonc e pi raki”, Dash Shehi “merr” masat kundër Ramës! Bëhet muskuloz… (FOTO) – AlpeGossip
“Ha plonc e pi raki”, Dash Shehi “merr” masat kundër Ramës! Bëhet muskuloz… (FOTO)

“Ha plonc e pi raki”, Dash Shehi “merr” masat kundër Ramës! Bëhet muskuloz… (FOTO)

Debati mes Ramës dhe Dash Shehit, ku kryeministri e quajti këtë të fundit si të apasionuar pas rakisë dhe plëncit nuk i ka shpëtuar rrjeteve sociale.

“Brryli Broadway” është një faqe në Facebook e fiksuar pas figurës së Shehit duke bërë mjaft montazhe me të.

Kështu ka ndodhur edhe pas debatit mes tyre.

Rama tha dje në Kuvend se Dashamir Shehi nga mëngjesi deri në darkë ushqehet në stil turk me plënc, raki, groshë, ndërsa këmbëngul për mos ardhjen e investimeve turke në Shqipëri.

Për më tepër, ndiqni galerinë e mësipërme me montazhe të faqes në fjalë.