MË BUKUROSH SE AI NUK KA/ Njihuni me vëllain e Afërdita Dreshajt (FOTO) - AlpeGossip
MË BUKUROSH SE AI NUK KA/ Njihuni me vëllain e Afërdita Dreshajt (FOTO)

MË BUKUROSH SE AI NUK KA/ Njihuni me vëllain e Afërdita Dreshajt (FOTO)

Edhe pse prej kohësh është shkëputur nga muzika dhe modelingu, Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave. Këngëtarja dhe modelja i është përkushtuar jetës familjares pas martesës me hokeistin çek Jakubl Kindl.

Afërdita gjen kohë edhe për njerëzit e saj të dashur dhe sot e ka kaluar ditën me vëllain e saj.

Afërdita ka postuar një foto me vëllain dhe shkruan se për të ai është më i miri.