NUK FOLËN PËR KATËR JAVË/ Shihni si i pajtoi nëna Zanfinën me të motrën (FOTO) - AlpeGossip
NUK FOLËN PËR KATËR JAVË/ Shihni si i pajtoi nëna Zanfinën me të motrën (FOTO)

NUK FOLËN PËR KATËR JAVË/ Shihni si i pajtoi nëna Zanfinën me të motrën (FOTO)

Zanfina ka treguar një detaj shumë interesant nga jeta e saj.
Këngëtarja Zanfina Ismajli ka treguar në emisionin ‘Tour de cool’ në T7 diçka nga jeta e saj në familje me nënën dhe motrat.

Në një rrëfim interesant, Zanfina tregon se si ajo nuk ka folur me motrën e saj, Emën, për katër javë, megjithëse të dyja kanë jetuar në një shtëpi.

Por, nëna e tyre tashmë e ndjerë ka arritur t’i pajtojë.

Dëgjoni storien e Zanfinës në videon më poshtë:

Zanfina: Si na pajtoi mami me Emën pas 4 javë hidhërim

Zanfina: Si na pajtoi mami me Emën pas 4 javë hidhërim

Gepostet von Tour de Cool am Montag, 12. November 2018