ÇFARË FATI/ Marina Vjollca takon reperin e famshëm amerikan (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË FATI/ Marina Vjollca takon reperin e famshëm amerikan (FOTO)

ÇFARË FATI/ Marina Vjollca takon reperin e famshëm amerikan (FOTO)

Disa muaj më parë çifti shumë i komentuar, Marina dhe Geti ndodheshin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku morën pjesë edhe në evente të rëndësishme duke pasur fatin të takojnë VIP-a me famë botërore.

Ditën e sotme Marina me anë të një fotoje të postuar në Instastory, ka zbuluar se është takuar edhe me reperin e famshëm amerikan, Tyga.

Kujtojmë që gjatë të njëjtit event, Marina ka takuar edhe aktorin Antonio Banderas.

Sa i përket anës profesionale, Marina do të rikthehet së shpejti në ekran me një emision të ri.