DALIN PAMJET/ Brenda festës përrallore të ditëlindjes së Anna Gjebreas – AlpeGossip
DALIN PAMJET/ Brenda festës përrallore të ditëlindjes së Anna Gjebreas

DALIN PAMJET/ Brenda festës përrallore të ditëlindjes së Anna Gjebreas

Vajza e moderatorit të njohur shqiptar, Ardit Gjebreas, ka festuar sot 10 vjetorin e lindjes së saj. Ishte vëllai i madh i Annës, Joni, ai që publikoi në Instastory pamje nga super festa për vogëlushen.

Në ambientin me drita të shumta, qirinj dhe muzikë, Anna shfaqet e lumtur pranë personave të saj të dashur, teksa feston ditën e lindjes.

“Gëzuar ditëlindjen ëngjëlli im i vogël. Festa e ditëlindjes së Annës.”- shkruan Joni krahas postimeve.