KAM NXJERRË NJË VAJZË NGA ZYRA/ “Bëjnë sikur punojnë” habit Alketa Vjesiu… (FOTO) – AlpeGossip
KAM NXJERRË NJË VAJZË NGA ZYRA/ “Bëjnë sikur punojnë” habit Alketa Vjesiu… (FOTO)

KAM NXJERRË NJË VAJZË NGA ZYRA/ “Bëjnë sikur punojnë” habit Alketa Vjesiu… (FOTO)

Moderatorja e njohur dhe mjaft e dasur për publikun Alketa Vejsiu ka vendosur që në llogarinë e saj në Instagram, tu përgjigjet pyetjeve të fansave.

Nëpërmjet kësaj metode, moderatorja u shpreh se do të falenderojë gjithë fansat që e ndjekin dhe se për shkak të kohës nuk mund tu kthejë përgjigje të tjerëve.

Moderatorja ka treguar më shumë jo vetëm rreth punës së saj, por edhe jetës personale.

Por teksa i ka kthyer përgjigje një ndjekësi, ajo ka treguar se si është marrëdhënia ideale në një ekip pune dhe një ngjarje personale.

Alketa shkruan se ndër shumë punonjës ka dhe nga ata që bëjnë sikur punojnë.

Sakaq, ka treguar një rast kur ka nxjerrë një vajzë nga zyra.

“Kam nxjerrë vetëm njëherë një vajzë nga zyrat, dhe ajo nuk punon më me mua prej disa vitesh. Ishte parim respekti i shkelur, që për qasjen time nuk mund të tolerohet.”