Pasi Bes Kallaku ”E TALLI” para të gjithëve, Alban Skënderaj merr “HAK”: Pa mendje si… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi Bes Kallaku ”E TALLI” para të gjithëve, Alban Skënderaj merr “HAK”: Pa mendje si… (FOTO)

Pasi Bes Kallaku ”E TALLI” para të gjithëve, Alban Skënderaj merr “HAK”: Pa mendje si… (FOTO)

Alban Sënderaj ka publikuar një set të ri fotografish në instagramin e tij. I veshur e i kuruar, një çun shumë i pashëm si gjithmonë, Albani ka marrë me qindra komente nga ndjekësit e tij e kolegët.

Por komenti që na ra në sy, është ai i Bes Kallakut. Aktori i njohur i ka shkruar Albanit një koment qesharak, duke e komentuar shprehjen e fytyrës së tij.

“Ai momentI që e ke lon me të zotin e dasmës pa Pazar, veç me lekët e hudhre edhe ata nuk hedhin kokërr leku”, i ka shkruar Besi Albanit, duke bërë pak shaka me pozën e tij.

Por Alban Skënderaj nuk ka qëndruar duarkryq dhe ka publikuar një tjetër foto nga seti i ri i fotografive, por ka përdorur si diçiturë: “pa menje si Bes Kallaku”, duke etiketuar aktorin e njohur.