“S*KS KATËR HERË…”/ Jennifer Lopez i habit të gjithë me kushtin që i ka vënë Benn Affleck – AlpeGossip
“S*KS KATËR HERË…”/ Jennifer Lopez i habit të gjithë me kushtin që i ka vënë Benn Affleck

“S*KS KATËR HERË…”/ Jennifer Lopez i habit të gjithë me kushtin që i ka vënë Benn Affleck

Një vit pas ribashkimit të tyre, Ben Affleck dhe Jennifer Lopez u fejuan. Këngëtarja e ndau lajmin në rrjetet e saj sociale disa ditë pasi ajo u fotografua nga paparacët të cilët dalluan se kënëgarja mbante në gishtin e saj një unazë fejese.

E teksa tashmë duket se dashuria e tyre do kurorëzohet zyrtarisht me një dasmë, JLO ka disa kërkesa që Ben duhet t’i pranojë. Dhe bëhet fjalë për kërkesën më të çuditshme që mund të kemi dëgjuar ndonjëherë.

Një nga kërkesat që Lopez i ka bërë të fejuarit është ajo e marrëdhënies seksuale e cila mund të jetë jo vetëm e veçantë, por edhe e ekzagjeruar, ndërsa për të tjerët nuk është gjë tjetër veçse pjesë e të gjitha marrëdhënieve në botë.

Me sa duket, JLo po i kërkon Affleck-ut që të ketë të paktën katër marrëdhënie seksuale në javë si pjesë e kërkesave ​​që do të duhet të nënshkruajë në mënyrë që ata të martohen.

 

 

Çfarë thonë fansat e Lopez dhe Affleck për paramartesën e tyre?

Reagimet për kërkesën e papritur (ose jo) të Lopez-it drejtuar Affleck-ut nuk kanë vonuar të shfaqen në rrjetet sociale, ku ndërkohë që disa përdorues mendojnë se është paksa e ekzagjeruar kërkesa, të tjerë mendojnë se nuk është aspak e çuditshme dhe kështu çifti do të kalojë shumë mirë. Gjatë martesës së tyre, plus kjo është mënyra ideale për të mbajtur gjallë pasionin mes aktorëve.

Jennifer Lopez, left, and Ben Affleck attend an NBA basketball game between the Los Angeles Lakers and the Boston Celtics on Tuesday, Dec. 7, 2021, in Los Angeles. (AP Photo/Marcio Jose Sanchez)
Lopez dhe Affleck më parë filluan të takoheshin në korrik 2002 dhe u fejuan atë nëntor përpara se të shtynin dasmën e tyre të shtatorit 2003 vetëm disa ditë para datës. Ata përfundimisht e ndërprenë fejesën e tyre në janar 2004. Affleck i tha ËSJ. Revista në dhjetor për t’u ndjerë “me fat” që iu dhanë shanset e dyta, si në punë ashtu edhe në jetën personale.