Eni Koçi pëson AKSIDENT gjatë pushimeve! Ja si është gjendja e saj: Kam shumë… (FOTO) – AlpeGossip
Eni Koçi pëson AKSIDENT gjatë pushimeve! Ja si është gjendja e saj: Kam shumë… (FOTO)

Eni Koçi pëson AKSIDENT gjatë pushimeve! Ja si është gjendja e saj: Kam shumë… (FOTO)

Eni Koçi është një nga këngëtaret më të dashura në vendin tonë e cila ka qenë shumë e komentuar së fundmi nga mediat për lidhjen e saj me këngëtarin Genc Prelvukaj.

Së fundmi dyshja ishte nisur për disa pushime dhe kanë qenë shumë aktiv në rrjetet sociale ku kanë publikuar foto të ndryshme nga destinacioni i tyre.

Mirëpo pak minuta më parë Eni ka publikuar një foto në profilin e saj në Instagram ku ka treguar se ka pësuar një incident. Siç duket nga fotoja ajo ka lënduar gjurin dhe e ka fashuar atë.

“Ja çfarë ndodh kur nuk ke kujdes, e dhimbshme”, ka shkruar Eni pranë fotos duke treguar se është lënduar shumë keq.