“Babastars” i kanë “pagëzuar” çiftin Marina dhe Getoar me një nofkë mjaft të gjetur! Shikoni si i thërrasin (FOTO) – AlpeGossip
“Babastars” i kanë “pagëzuar” çiftin Marina dhe Getoar me një nofkë mjaft të gjetur! Shikoni si i thërrasin (FOTO)

“Babastars” i kanë “pagëzuar” çiftin Marina dhe Getoar me një nofkë mjaft të gjetur! Shikoni si i thërrasin (FOTO)

Marina Vjollca është e përkëdhelura e “Babastars” dhe kjo nuk do shumë koment pasi Marina nuk është vetëm nusja e themeluesit e labelit, Getoar Selimi por dhe e vetmja vajzë në grup duke qenë se ata kanë preferuar të jenë gjithnjë vetëm çuna.

Dhe si më e përkëdhëlura, Marina merr gjithnjë komplimentat e duhur nga djemtë e “Babastars” edhe publikisht. Ka qenë Getoari i cili ka shpërndarë një ‘selfie’ me bashkëshorten e tij duke na treguar se ditën e diel e kanë kaluar vetëm në shoëqrinë e njëri tjetrit, teksa syri na ka zënë komentet e djemve të “Babastars”.

Onati, i cili është gjithmonë prezent me komente të gjetura kur çifti pozojnë bashkë, shkruan: “Bonnie n Clyde”, duke iu referuar dyshes së famshme amerikane qe kanë bërë mjaft bujë në filmin ku të dy partnerët ndihmojnë njëri tjetrin në të gjitha punët, edhe në ato më të zeza.

Në fakt ëmbëlsia e Marinës zor se na lidhet me personazhin e krimineles në film, megjithatë mesazhi ka qenë i qartë nga Onati: Marina dhe Geti bëjnë gjithçka bashkë e janë krahu më i fortë i njëri tjetrit.