Ajola Xoxa ka një dedikim të veçantë për Erion Veliajn: Shiko sesi yjet ndriçojnë për... (FOTO) - AlpeGossip
Ajola Xoxa ka një dedikim të veçantë për Erion Veliajn: Shiko sesi yjet ndriçojnë për… (FOTO)

Ajola Xoxa ka një dedikim të veçantë për Erion Veliajn: Shiko sesi yjet ndriçojnë për… (FOTO)

Pak javë më parë kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa dhanë lajmin e bukur që shumë shpejt do të bëhen prindër. Gjatë një bisede me aktorin turk Tolgahan, Veliaj zbuloi që fëmija do të vijë në jetë në tetor, e madje tha se janë në pritje të një djali.

Ditën e sotme Ajola është bërë shumë romantike dhe ka vendosur që nëpërmjet një dedikimi, si rrallëherë ti shprehë dashurinë publikisht bashkëshortit të saj.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me Erionin duke parë qiellin dhe në përshkrim të saj ka shkruar: “Shiko yjet, shiko sesi ato shkëlqejnë për ty”.