E “masakrojnë” me komente për PHOTOSHOP, Alesia Bami tani ju tregon të pasmet në kushte shtëpie – AlpeGossip
E “masakrojnë” me komente për PHOTOSHOP, Alesia Bami tani ju tregon të pasmet në kushte shtëpie

E “masakrojnë” me komente për PHOTOSHOP, Alesia Bami tani ju tregon të pasmet në kushte shtëpie

Një ndër vajzat më seksi të showbiz-it shqiptar, padyshim është edhe Alesia Bami. Shpesh herë akuzohet për pëerdorim “photoshop”-i, edhe shumë të tjerë i thonë që s’ka nevojë për përpunim fotoje se është seksi dhe pa ato. Mirëpo edhe Alesia është lodhur nga këto akuza.

Pak më parë nëpërmjet një insta story, modelja Bami ka postuar një video ku tregon format e saj dhe duke ironizuar të gjithë ata që mendojnë se ajo përdor “photoshop”.

“Photoshop në kushte shtëpie”, shkruan Alesia.

A u bindët që Alesia nuk përdor Photoshop, apo modelja duhet të japi akoma më shumë fakte? Si mendoni…