“GJEJ NUSE…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ngacmojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
“GJEJ NUSE…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ngacmojnë VIP-at (FOTO)

“GJEJ NUSE…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ngacmojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Kejvina Kthella poston një foto në pishinë ku shfaqet me bikini. por mesa duket njëri prej ndjekësëve është “bezdisur” nga pozat me bikini të saj dhe i bën pyetjen e çuditshme.

Dafina poston foton, por njëri prej ndjekësve i vë në dukje faktin se asaj  i paskan dalur flokët.

Getinjo poston një foto ku shfaqet me Mozzik dhe Loredanën, ku njofton për koncertet  erradhës, por njëri prej ndjekësve e “mëshirion” për faktin se ai nuk ka nuse.

 

/AlpeNews.al