KARANTINA E VIP-AVE/ Nga “arratisja” në supermarket tek gatimet. Ja si ishte dita e tyre sot – AlpeGossip
KARANTINA E VIP-AVE/ Nga “arratisja” në supermarket tek gatimet. Ja si ishte dita e tyre sot

KARANTINA E VIP-AVE/ Nga “arratisja” në supermarket tek gatimet. Ja si ishte dita e tyre sot

Si çdo ditë edhe sot kemi shkëputur disa pjesë në instastory-n e VIP-ave, se si e kanë kaluar ata karantimën në shtëpi.

Të detyruar të rrinë brenda VIP-at duket se po e kalojnë me shumë sportivitet dhe këto ditë ju duken si disa ditë të nevojshme pushimi.

AlpeNews.al ju risjell disa nga momentet e karantinës së VIP-ave ditën e sotme.

Aebana Osmani tashmë “traditë” si çdo ditë ka vendosur ta kalojë karantinën duke gatuar ushqime të ndryshmë. Në foton e mëposhtme shijoni gatimin e Arbanës.

Aulona Musta sot ka vendosur ta kalojë karantinën në shtëpi duke luajtur me vajzën e saj.

Noyzi po e kalon karantinën e tij në shtëpinë në Durrës duke na treguar dhe pamjen e mrekullueshme nga vila e tij.

Olta Gixhari ndodhet  në Spanjë në shtëpinë e të dashurit të sajë. Ajo e ka thyer karantinën pirdisa minuta dhe ka dalë nga shtëpia për në market dhe na tregon pamjen e bukur që ndodhet aty afër.

Bes Kallaku po e kalon karantinën në shtëpi dhe në storyn e tij tregon që ska lënë telenovelë paparë.

Alketa Vejsiu një amvisë e mirë gatimi, po na trregon çdo ditë që ajo di të gatuajë në mënyrë të shkëlqyer. Sot ajo ka gatuar qofte me perime. Shijoni foton e mëposhtme.