Rita Ora konfirmon lidhjen lezbike me Cara Delevigne/ Poston foton TOPLESS teksa Cara i lëpin gjoksin – AlpeGossip
Rita Ora konfirmon lidhjen lezbike me Cara Delevigne/  Poston foton TOPLESS teksa Cara i lëpin gjoksin

Rita Ora konfirmon lidhjen lezbike me Cara Delevigne/ Poston foton TOPLESS teksa Cara i lëpin gjoksin

Cara Delevigne feston sot ditëlindjen e saj të 26-të dhe ndërkohë që ka marrë shumë urime si nga adhuruesit po ashtu dhe miqtë e saj të famshëm, mund të themi se urimi I Rita Orës ka qenë më i çmenduri.

Të dyja vajzat janë bërë shoqe mjaft të mir që në 2012-ën dhe që atëherë shoqëria e tyre ka qëndruar mjaft e fortë.

Gjatë viteve modelja dhe këngëtarja janë përfolur për një lidhje mes tyre dhe mund të themi se kjo foto që Rita ka postuar në Instagramin e saj për të uruar modelen na i ka konfirmuar të gjitha.

E veshur vetëm me pantallone dhe poshtuajse topless, Rita ka pozuar para kamerës teksa Cara i lëpin gjoksin.

“Gëzuar ditëlindjen e çmendura ime, me të cilën kam ndarë shumë kujtime”, ka shkruar Rita.

Mund të themi se të dyja janë me të vërtetë “të çmendura” dhe miqësia e tyre është akoma më e çmendur