HOROSKOPI DHE VIPAT/ John Shahu një “BINJAK” unik që e duan të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ John Shahu një “BINJAK” unik që e duan të gjithë (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ John Shahu një “BINJAK” unik që e duan të gjithë (FOTO)

John Shahu është pa dyshim një nga zërat më të veçantë të muzikës shqiptare që rrëmbeu zemrat e publikut në një kohë të shkortër.

Në horoskop ai i përket shenjës së binjakëve.

Ne do ju tregojmë më poshtë karakteristikat që e bëjnë atë një binjak të vërtetë.

Binjakët njihen si persona pozitivë dhe të qeshur,  karakteristika që tek John reflektohen mjaft qartazi.

Atë e karakterizon edhe thjeshtësia, duke qenë gjithmonë modest pavarsisht famës që ka krijuar në një kohë relativisht të shkurtër.

Binjakët njihen si persona të lëvizshë që “urrejnë” monotominë dhe John e ka demostruar këtë nëpërmjet banimit të tij në Austriali, rikthimit në Shqipëri dhe udhëtimeve të shpeshta që bën.

/AlpeNews.al