E DINIM TË KURUAR DERI NË DETAJE/ Ja “qimet” në FOTON e Lori Hoxhës që na bën të ndryshojmë mendim – AlpeGossip
E DINIM TË KURUAR DERI NË DETAJE/ Ja “qimet” në FOTON e Lori Hoxhës që na bën të ndryshojmë mendim

E DINIM TË KURUAR DERI NË DETAJE/ Ja “qimet” në FOTON e Lori Hoxhës që na bën të ndryshojmë mendim

Lori Hoxha është një ndër blogeret shqiptare e cila është burim inspirimi për të gjitha ndjekëset e modës.

Gjithnjë në çdo dalje skenike apo foto e video të postuara e të përzgjedhura me kujdes atë e kemi parë të kujdeset shumë jo vetëm për veshjet e saj por edhe për pamjen në tërësi.

Gjithnjë flokët e saj kanë qenë në gjendje perfekte e po ashtu edhe lëkura.

Por së fundmi një detaj  në një foto të postuar nga ajo në rrjetin social SnapChat me siguri ju ka shpëtuar. Me siguri Lorit i ka pëlqyer selfie por  nuk ka menduar për faktin se si dukeshin detajet e tjera të fotos apo mund të ketë menduar se ajo do të shfaqej për disa sekonda.

Por AlpeNews.al ju sjell foton e publikuar nga vetë Lori në Snapchat ku duket qartazi krahu i saj i pa depiluar dhe i mbushur me qime.

Me siguri Lori nuk do donte ta publikonte këtë por mesa duke ti ka shpëtuar syrit të saj vigjilent!

/AlpeNews.al