HARROI TË DEPILOHET/ Bebe Rexha lë nam në mes të plazhit (FOTO) – AlpeGossip
HARROI TË DEPILOHET/ Bebe Rexha lë nam në mes të plazhit (FOTO)

HARROI TË DEPILOHET/ Bebe Rexha lë nam në mes të plazhit (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është tepër aktive në profilin e saj në Instagram, ku numëron plot 8 milionë ndjekës dhe ndan me ta momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Mirëpo së fundmi, vëmendjen e të gjithëve e ka tërhequr një video e Bebes, e cila shfaqet në plazh me sqetulla të pa depiluara.

Teksa fliste duke filmuar veten, në një moment ajo ngre njërën dorë dhe menjëherë vëmendjen e ka tërhequr sqetulla e saj, siç mund ta shihni më poshtë.