Të gjithë menduan se emri i vogëlushes ishte frymëzuar nga tradhëtia e Tristan, por Khloe nga surprizoi. Ja kuptimi i vërtetë i ‘True’ (FOTO) – AlpeGossip
Të gjithë menduan se emri i vogëlushes ishte frymëzuar nga tradhëtia e Tristan, por Khloe nga surprizoi. Ja kuptimi i vërtetë i ‘True’ (FOTO)

Të gjithë menduan se emri i vogëlushes ishte frymëzuar nga tradhëtia e Tristan, por Khloe nga surprizoi. Ja kuptimi i vërtetë i ‘True’ (FOTO)

 

 

Tradhëtia e Tristan Thompson ndaj Khloe-s bëri bujë në mediat botërore.

Ai e kishte tradhëtuar 32 vjeçaren që kur ajo ishte 3 muajshe shtatzënë. Dhe emri që Khloe vendosi për vajzën, u mendua se ishte frymëzuar nga e vërteta e mashtrimeve të Thompson. Megjithatë ylli i reality show-t na surprizoi sepse emri ‘True’ nuk paska fare lidhje me tardhëtinë. Ajo tha se zgjedhja e emrit kishte qenë pak e vështirë dhe e rrëfeu si u vendos:

“E dija se fëmija im duhet të kishte një shkronjë T në brendësi të tij dhe gjatë një darke familjare duke menduar për disa emra gjyshja ime më sugjeroi emrin True. Por në fakt nuk mbyllet me kaq, sepse True ishte një kombinim emrash mes atij të stërgjyshit dhe gjyshit të gjyshes së Khloe. Më tej Khloe ka thënë se ky emër e ka shoqëruar gjatë gjithë shtatzënisë së saj dhe prandaj vendosi që vajza të quhej True dhe aq më tepër që është një emër familjar.