”MË VJEN KEQ QË NUK JAM ME TY”/ Vera Grabocka i bën urimin më të veçantë të bijës – AlpeGossip
”MË VJEN KEQ QË NUK JAM ME TY”/ Vera Grabocka i bën urimin më të veçantë të bijës

”MË VJEN KEQ QË NUK JAM ME TY”/ Vera Grabocka i bën urimin më të veçantë të bijës

Vajza e Vera Grabockës, Linda feston ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë regjisorja i ka bërë një urim shumë të veçantë. Linda jeton në Paris dhe Vera nuk ka mundur dot të shkojë të festojë me të bijën kështu që i ka bërë asaj një surprizë nga skena e “Dance with me”.

Vera i ka uruar ditëlindjen të bijës së bashku me stafin e spektaklit dhe ka postuar disa video ku shfaqen kasti i VIP-ave duke e uruar Lindën, urime nga juria dhe një urim special nga Alketa.

Vera shprehet se sot është dita më e bukur e jetës së saj dhe i vjen keq që nuk mund të jetë pranë Lindës.

View this post on Instagram

Happy Birthday to the JOY of my life ❤️ #Linda

A post shared by Vera Grabocka (@veragrabocka) on