PAS KRITIKAVE TË SHUMTA/ Capital T merr vendimin e rëndësishëm (FOTO) – AlpeGossip
PAS KRITIKAVE TË SHUMTA/ Capital T merr vendimin e rëndësishëm (FOTO)

PAS KRITIKAVE TË SHUMTA/ Capital T merr vendimin e rëndësishëm (FOTO)

Pak kohë më parë, reperi shqiptar Capital T u revoltua me të gjithë ata persona në Instagram, që e kritikojnë dhe komentojnë fotot ku ai shfaqet duke bërë bamirësi.

Ai vazhdimisht ndan foto në rrjetet sociale ku shfaqet duke bërë bamirësi. Pavarësisht kritikave, Capital T tha se nuk do të dorëzohet.

Por së fundi, reperi ka marrë një vendim të rëndësishëm. Teksa falenderonte një fans që e vlerësonte për ndihmën që u ka dhënë familjeve në nevojë, ai u shpreh se nuk do të dokumentojë bamirësitë e tij.

“Gjithmonë është në planet e mia, do të jem shumë aktiv në këtë fushë pamvarsisht që do i shihni shumë publike në rrjete sociale”, ka shkruar reperi.