U BË NËNË DY MUAJ MË PARË/ Balerina e njohur shqiptare publikon foton e ëmbël me djalin – AlpeGossip
U BË NËNË DY MUAJ MË PARË/ Balerina e njohur shqiptare publikon foton e ëmbël me djalin

U BË NËNË DY MUAJ MË PARË/ Balerina e njohur shqiptare publikon foton e ëmbël me djalin

Rreth dy muaj më parë, balerina e njohur e trupit të Albi Nakos Blerina Dapi u bë nënë për herë të parë.

Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e quajti Laos. Balerina ka qenë gjithmonë e hapur me fansat dhe ashtu si gjatë shtatzënisë, nuk i ka kursyer fotot.

Edhe së fundmi Albana ka publikuar disa foto të djalit, i cili ëështë po aq i ëmbël sa nëna e tij.