“UNË DHE I DASHURI DUKE E…”/ Motra e Encës provokon nga shtrati (FOTO) – AlpeGossip
“UNË DHE I DASHURI DUKE E…”/  Motra e Encës provokon nga shtrati (FOTO)

“UNË DHE I DASHURI DUKE E…”/ Motra e Encës provokon nga shtrati (FOTO)

Uindi Haxhia është një ndër vajzat më të komentuara në mediat rozë dhe kjo për shkak të postimeve provokuese, që bën në profilin e saj në Instagram.
Së fundmi Uindi ka postuar një foto, në të cilën shfaqet në krevatin e saj dhe ka “pikturuar” edhe të dashurin e saj, krahas vetes.

Më pas Uindi krahas kësaj fotoje ka shkruar:

“Ju qe shqetësoheni ne komente se i dashuri im eshte shume i holle dhe mos nuk merr dot fryme, mos u shqetsoni se di ai te perballojë dhe manovrojë shumë mirë. Uuu a e permenda që eshte ngjyrë çokollatë?”

Mesa duket motra e këngëtares Enca Haxhia me anë të këtij postimi ka dashur të thumbojë të gjithë ata që e cilësojnë si të shëndoshë.

Në fakt kjo nuk është hera e parë, që Uindi poston foto të Undi poston foto të tilla provokuese, sepse edhe gjatë verës së kaluar ajo ka publikuar mjaft foto të nxehta në profilin e saj në Instagram.