Elvana Gjata poston këtë FOTO, por Rashel Kolaneci ka diçka për t’i thënë – AlpeGossip
Elvana Gjata poston këtë FOTO, por Rashel Kolaneci ka diçka për t’i thënë

Elvana Gjata poston këtë FOTO, por Rashel Kolaneci ka diçka për t’i thënë

Pak më parë Elvana sapo na tregoi se klipi është sapo ka dalë nga ‘furra’ dhe shumëmezi po e presim orën e publikimit. Videoklipi i shumëpritur do të publikohet këtë të premte, 6 prill ora 12:00 dhe këtë e ka konfirmuar vetë Elvana Gjata. Por këto foto të njëpasnjëshme kanë patur edhe reagimin e personazheve shqiptare, ku një prej tyre është Rashel Kolaneci, ajo që ka diçka për t’i thënë këngëtares.

“Elvana Gjata super yll!”, i shkruan Kolaneci duke na treguar se marrëdhënia e saj me Gjatën është vërtet e mirë.